Bərk Mili Flanşlı Sürüşmə Halqası DHS045-37
Qısa Təsvir:
  1. Nəhəng DHS045 seriyası, xarici diametri 45 mm və flanşlı möhkəm bir mil sürüşmə halqasıdır.
Məhsul Ətraflı
Məhsul Etiketləri
DHS045-37 Bərk Şaft Flanşlı Sürüşmə Halqasının Təsviri
Nəhəng DHS045-37 Seriyasının xarici diametri 45 mm, 37 kanaldan ibarətdir, güc siqnalı (10A 48V/2 halqa, 5A 48V/2 halqa, 3A 28V/2 halqa, 1.5A 28V/5 halqa) daxildir. Bükülmüş cüt (0.1A/4 halqa) RS422 (0.1A/12 halqa) LAN (1A/4 halqa) 3G-SDI (1A/6 halqa 1080P, 60HZ), siqnal və güc qarışıq ötürməni dəstəkləyir, yolların sayını və kompakt, yüngül, korroziyaya davamlı, paslanmayan polad val və alüminium korpusu fərdiləşdirə bilər.
Tipik Tətbiqlər
Məhsulun Adlandırılması Təsviri
DHS045-37-5A adlandırma təsviri
  1. (1) Məhsul növü: DH—elektrik sürüşmə halqası
  2. (2)Quraşdırma üsulu: S—bərk mil sürüşmə halqası
  3. (3) Bərk mil sürüşmə halqasının xarici diametri: 045-45 mm
  4. (4)Cəmi dövrələr: 37-37 dövrə
DHS045-37 Bərk Şaft Flanşlı Sürüşmə Halqası Standart Rəsm
Flanşlı sürüşmə halqası DHS045-37 Rəsmi
DHS045-37 Bərk Şaft Sürüşmə Halqasının Texniki Parametrləri
Məhsul Dərəcəsi Cədvəli
Məhsul dərəcəsi İşləmə sürəti İş həyatı
Ümumi 0~200 dövr/dəq 10 milyon inqilab
Sənaye 300~1000 dövr/dəq 30 milyon inqilab
Texniki Parametrlər
Elektrik texniki Mexaniki texniki
Parametrlər Dəyər Parametrlər Dəyər
Üzüklərin sayı 37 Üzük və ya Xüsusi İş temperaturu -30℃~+85℃
Nominal cərəyan 1A,3A,5A,10A İş rütubəti <70%
Nominal gərginlik 0~48VAC/VDC Müdafiə səviyyəsi IP51
İzolyasiya müqaviməti ≥250ΜΩ@250VDC Qabıq materialı Alüminium ərintisi
İzolyasiya möhkəmliyi 250VAC@50Hz,60s,1mA Elektrik əlaqə materialı Qızıl-qızıl kontaktlar
Dinamik müqavimət dəyişikliyi dəyəri <10mΩ Qurğuşun spesifikasiyası AWG18#,AWG22#,AWG24,AWG26#
İşləmə sürəti 0-300 dövr/dəq Qurğuşun uzunluğu 500 mm+20 mm
DHS045-37 Flanş Sürüşmə Halqası Tel Xüsusiyyətləri Cədvəli
Tel Xüsusiyyətləri Cədvəli
Nominal cərəyan Tel ölçüsü
(AWG)
Dirijor ölçüsü
(mm²)
Telin rəngi Telin diametri
≤2A AWG26# 0.15 Qırmızı, sarı, qara, mavi, yaşıl, ağ,
qəhvəyi, boz, narıncı, bənövşəyi, açıq, qırmızı, şəffaf
Φ1
3A AWG24# 0.2 Qırmızı, sarı, qara, mavi, yaşıl, ağ, qəhvəyi, boz, narıncı, bənövşəyi, açıq, qırmızı, şəffaf, mavi ağ, ağ qırmızı Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Qırmızı, sarı, qara, mavi, yaşıl, ağ, qəhvəyi, boz, narıncı, bənövşəyi, açıq, qırmızı, şəffaf, mavi ağ, ağ qırmızı Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Qırmızı, sarı Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Qırmızı, sarı, qara, qəhvəyi, yaşıl, ağ, mavi, boz, narıncı, bənövşəyi Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Qırmızı, sarı, qara, qəhvəyi, yaşıl, ağ Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Qırmızı, sarı, qara, qəhvəyi, yaşıl, ağ Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Qırmızı, sarı, qara, qəhvəyi, yaşıl, ağ Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Qırmızı, sarı, qara, mavi Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Qırmızı Φ4.2
>30A Paralel olaraq birdən çox AWG12# və ya birdən çox AWG10# naqilindən istifadə edin
Qurğuşun tel uzunluğunun təsviri:
1.500+20 mm (Ümumi tələb: Sürüşmə halqasının daxili və xarici halqalarının tel çıxış dəliyinin uc üzündən tel uzunluğunu ölçün).
2. Müştərinin tələb etdiyi uzunluq: L <1000 mm, Standart L+20 mm
Uzunluq>1000 mm, Standart Uzunluq+50 mm
Uzunluq>5000 mm, Standart Uzunluq+100 mm