Uzaqdan İdarə Olunan Nəqliyyat Vasitələri üçün Nəhəng DHS034-1-10A Bərk Şaft Sürüşmə Halqası
Qısa Təsvir:
Məhsul Ətraflı
Məhsul Etiketləri
Xüsusiyyət
DHS034-1-10A
Əsas parametrlər
Dövrlərin sayı 1 İş temperaturu “-40℃~+65℃”
Nominal cərəyan 10A İş rütubəti <70%
Nominal gərginlik 0~240 VAC/VDC Müdafiə səviyyəsi IP51
İzolyasiya müqaviməti ≥500MΩ @500VDC Mənzil materialı Paslanmayan polad
İzolyasiya möhkəmliyi 500 VAC@50Hz,60s,2mA Elektrik əlaqə materialı Qiymətli metal
Dinamik müqavimət dəyişikliyi <10MΩ Qurğuşun tel spesifikasiyası AF-0.35mm^2 ilə dövrələr üçün 5A, qalan hissəsi AF-0.15mm^2 ilə
Fırlanma sürəti 0~300 dövr/dəq Qurğuşun tel uzunluğu 200 mm + 15 mm
Məhsulun kontur rəsmləri
məhsul təsviri1
Ərizə təqdim edildi
məhsul təsviri2
məhsul təsviri3
məhsul təsviri4
Bizim üstünlüyümüz
Zavod Səhnəsi
məhsul təsviri5
məhsul təsviri6
məhsul təsviri7Xüsusiyyət
DHS034-1-10A
Əsas parametrlər
Nominal gərginlik 0~240 VAC/VDC Qoruma səviyyəsi IP51
İzolyasiya müqaviməti ≥500MΩ @500VDC Korpus materialı Paslanmayan polad
İzolyasiya gücü 500 VAC@50Hz,60s,2mA Elektrik təmas materialı Qiymətli metal
Dinamik müqavimət dəyişikliyi <10MΩ Qurğuşun naqil spesifikasiyası AF-0.35mm^2 ilə dövrələr üçün 5A, qalan hissəsi AF-0.15mm^2 ilə
Fırlanma sürəti 0~300rpm Qurğuşun tel uzunluğu 200mm + 15mm